Category: 
Sort by: 

Borden, Rhonda Assistant Principal
Speck, Carrie Assistant Principal
Johnston, Christy Principal

Alexander, Callie 3rd Grade
Bentley, Joy ELL Teacher
Bichon, Rebecca 1st Grade
Bridges, Myranda Kindergarten
Bridgforth, Tiffany K-2 MET
Brumley, Julia 1st Grade
Buford, Yaleisha Speech
Capps, Shannon Title 1 Teacher
Clark, Lacie Speech Pathologist, 3-5 MET
Drewery, Ashley Librarian
Erby, Kristen Kindergarten
Galbreath, Amelia 2nd Grade
Gentry, Jamie 3rd Grade Math
Haney, Amanda Kindergarten
Harrison, Ann Special Education
Heirtzler, Amy 2nd Grade Teacher
Hendrix, Amanda Spotlight
Hicks, Heather 5th Grade Language Arts
Hisaw, Amy 1st Grade
Horton, Kristi 4th Grade Math
House, Angie Guidance Counselor
Knight, Whitney ELL Teacher
Langley, Michael Music
Levins, Kristi 1st Grade
Martin, Alexandria Special Education
McFadden, Stephanie Kindergarten
McMullen, Ashton 3rd Grade Math
Middleton, Laura 3rd Grade Language Arts
Moore, Deloria Language Arts
Mullen, James 4th Grade Math
Murrell, Janice Kindergarten
Peeples, Kayla 2nd Grade
Ponton, Patricia 2nd Grade
Potts, Jennifer 4th Grade
Putt, Sharen 4th Grade
Rucker, Mike Physical Education
Ryals, Anna 1st Grade Teacher
Seger, Kerrie Kindergarten
Sharp, Kathryn Fifth Grade
Smith, Tasha 3rd Grade Special Education
Steward, Ashley Kindergarten
Thompson, Diana Special Education
Thyfault, Jane 2nd Grade
Umstattd, Lori Science Lab
Walton, Whitney Kindergarten
Williams, Briana 3rd Grade Language Arts
Williams, Elizabeth 1st grade
Williams, Lee Ann 2nd Grade
Williams, Susan RAMP
Wood, Candice 4th Grade Language Arts
Wright, Cara Special Education
Yount, Nancy 1st Grade

Arnold, Jennifer Instructional Asst.
Barksdale, Vickie Instructional Asst.
Chambliss, Kayla Instructional Asst.
Cox, Marijo Guidance Counselor
Cozad, Ashley Instructional Asst.
Earl, Rosalind Instructional Asst.
Ellington, Tiffany Instructional Asst.
Elmore, Shelby Classroom Tech Coach
Fliehmann, Sarah Instructional Asst.
Franklin, Allison Instructional Asst
Gillo, Emily MSIS Clerk
Gossett, Lynn Cafeteria Mgr.
Green, Kara Physical Therapist Asst.
Hart, Emily Therapeutic Specialist
Hodges, Caitlin Instructional Asst.
Island, Kimberly Instructional Asst.
Louviere, Erin Instructional Asst.
MacMillan, Ginger Instructional Asst
Martin, Jean Instructional Asst.
McBride, Barbara Instructional Asst.
McCandless, Justin Computer Tech
Michael, Wendy Literacy Coach
Millner, Heather Instructional Asst.
Norys, Sara Instructional Asst.
Powell, Katina Instructional Asst.
Purser, Cherie Bookkeeper
Ramsey, Beth Clerical
Ramsey, Heidi Instructional Asst.
Ray, Natalie Occupational Therapist
Reaves, Lisa Nurse
Rikard, Michael Maintenance Mgr.
Sanders, Tamra Instructional Asst.
Sandlin, Kimberley Positive Behavior Specialist
Screen, Chavera SPED Asst.
Steward, Holly STC/TST Coordinator
Stitts, Chasity SPED Asst.
Stogner, Kathy Math Coach
Strom, Kelley Computer Asst.
Torres, Alicia Instructional Asst.
Walker, Kelsey Instructional Asst.
Ward, Relista Guidance Counselor
Williams, Chasity Instructional Asst.
Williamson, Sarah SPED Asst.
Young, Jessica Instructional Asst.